Biomasaż

 

Informujemy, że sesje biomasażu są tymczasowo zawieszone. Przepraszamy i zapraszamy wkrótce.

BIOMASAŻ to indywidualna sesja relaksacyjna oparta o metody biomasażu Peloha oraz manualnej pracy z ciałem Life Impressions Bodywork.

Proponowany biomasaż to nieinwazyjna, delikatna w dotyku manualna praca z ciałem na poziomie fizycznym i energetycznym oparta na szacunku, uważności i wrażliwości na drugiego człowieka. Sesja ma na celu głęboki relaks - rozluźnienie ciała, uspokojenie umysłu oraz otwarcie na przepływ uzdrawiających sił natury.

Możliwe efekty biomasażu:

Przeciwwskazania do biomasażu: rozrusznik serca, silne stany padaczkowe, otwarte rany i zmiany skórne, złamania.

Czas trwania sesji: 50-60 minut.

Koszt: 90 zł (płatne gotówką).

Biomasaż wykonuje: Marek Ruczko

Zapisy: ; 601 382 112

 

2 rodzaje biomasażu do wyboru:

Sesja oparta o metodę biomasażu Peloha, która polega na delikatnym masażu przy pomocy oliwki całego ciała z wyłączeniem części intymnych.

Uczestnicy sesji biomasażu PELOHA proszeni są o zabranie ze sobą 2 dużych ręczników.

PELOHA (Peace Love Harmony)  to metoda biomasażu stworzona przez Alana Earle’a, która łączy wiele technik, między innymi masażu klasycznego, polinezyjskiego; elementy refleksoterapii, shiatsu, polarity, chromoterapii, chiropraktyki oraz wizualizacji.

To delikatny masaż manualny, który ma na celu głęboki relaks, odpoczynek, regenerację, eliminowanie stresu, rozbudzanie sił witalnych oraz uwalnianie od bólów i dolegliwości.

Sesja oparta o metodę Life Impressions Bodywork, która polega na delikatnym rozciąganiu i masowaniu ciała, które jest w ubraniu.

LIFE IMPRESSIONS BODYWORK to metoda stworzona przez Donalda VanHowtena łącząca mądrość wschodniej Ajurvedy z zachodnimi technikami manualnymi.

Nieinwazyjna metoda manualnej pracy z uwalnianiem tzw. „odcisków życia”, czyli swoistej pamięci ciała, która przechowuje ślady wszelkich przeżytych wrażeń w tkankach łącznych. Praca z „odciskami życia”, które często ograniczają nasze ciało i determinują nawykowe zachowanie, ma stworzyć poprzez uważny dotyk bezpieczeństwo i wsparcie dla uwolnienia od napięć, blokad i niepotrzebnych wzorców, a także zwiększać samoświadomość oraz obudzić proces wewnętrznej przemiany.

 

 

OGÓLNE WARUNKI UCZESTNICTWA