wynajem studia • zajęcia gościnne

WYNAJEM STUDIA

Jeśli szukasz miejsca do realizacji swoich pomysłów, prowadzenia szkoleń, warsztatów, konsultacji, terapii, spotkań firmowych i prywatnych, organizacji własnej pracy itp., skontaktuj się z nami.  Jesteśmy otwarci na współpracę w ramach działaności naszego studia, jak również na podnajem naszej przestrzeni na autonomiczne działania.

Nasze studio znajduje się w zacisznym miejscu blisko centrum Olsztyna przy ul. Piłsudskiego 54. Dysponujemy:

- sala 55 m2

- gabinet 9 m2

- mała szatnia

- wyposażenie: nagłośnienie, projektor, ekran

Rezerwacje i szczegółowe informacje: Marek Ruczko, tel. 601 382 112, e-mail:

 

 

 

ZAJĘCIA GOŚCINNE:

 

WARSZTAT QIGONG DLA KOBIET - PROMIENNY LOTOS

20 styczeń 2018 16:00 – 19:00 (3 godz.)

Miejsce: HARMONIUM ul. Piłsudskiego 54 Olsztyn

 (wejście III klatka od ulicy I piętro – ta sama klatka co Vectra)

Koszt: 30 zł

Obowiązują zapisy u prowadzącej z powodu ograniczonej ilości miejsc !

Qigong Promienny Lotos (czyt. „czi kung”)  to system prostych i wdzięcznych starochińskich ćwiczeń zdrowotnych dla kobiet w każdym wieku. Został stworzony  specjalnie dla pań przez Chinkę - mistrzynię qigong Daisy Lee. Łączy medytacje w ruchu, automasaż, akupresurę i uzdrawianie sześcioma tybetańskimi dźwiękami. Wpływa na poprawę zdrowia fizycznego oraz wspomaga w uwolnieniu zblokowanych w ciele emocji, które są często przyczyną wielu dolegliwości i chorób. Poprawia sprawność fizyczną i umysłową, redukuje stres, podnosi odporność, przywraca energię, poprawia działanie narządów wewnętrznych, wspomaga prace kobiecego układu hormonalnego i limfatycznego, polepsza równowagę, koncentracje, relaksuje, odmładza i sprzyja długowieczności. Ćwicząc regularnie możemy wpłynąć na redukcje zespołu napięcia miesiączkowego, objawy menopauzy, bezsenność, migreny, przemęczenie, ale również wspomóc się przy włókniakach, torbielach i wielu innych dolegliwościach kobiecych narządów.

Qigong cieszy się dużym zainteresowaniem kobiet na całym świecie, które potwierdzają jego pozytywne działanie na własnych przykładach. To sprawdzona, kobieca praktyka podnosząca jakość życia i zdrowia, zarówno w sferze ciała, jak i umysłu oraz ducha!

OD LUTEGO 2018 – REGULARNA PRAKTYKA QIGONG PROMIENNY LOTOS DLA KOBIET – JUŻ W OLSZTYNIE !

Ania Hajduczenia tel.: 791-924-488 ;

 

QIGONG (czyt. czi kung) - to system ćwiczeń zdrowotnych wywodzący się ze starożytnych Chin. Jest częścią Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i liczy sobie ok. 5000 lat. Są to ćwiczenia z energią życiową QI oparte na spokojnych ruchach, odpowiednim oddychaniu i koncentracji. Qigong często określa się mianem medytacji w ruchu. Spokój, harmonia, relaks i wyciszenie, a równocześnie doenergetyzowanie.

„Qi” to energia życiowa. „Gong” to praktyka. Qigong to sztuka posługiwania się energią.
Dzięki regularnej praktyce możemy osiągnąć przede wszystkim zdrowie (pomoc przy wielu chorobach - nawet tych uznawanych przez medycynę zachodnią za nieuleczalne), sprawność, równowagę emocjonalną i długowieczność. Przy zaawansowanej praktyce - wyższy poziom osobistego rozwoju i spełnienie duchowe. Praktyka dla wszystkich niezależnie od wieku, stanu zdrowia ani wyznawanej religii.
Te często bardzo proste ćwiczenia dają Ci samouzdrawiającą moc, pobudzają organizm do samoleczenia, usprawniają narządy wewnętrzne, przyspieszają usuwanie toksyn, uelastyczniają stawy, kręgosłup i skórę, pomagają radzić sobie ze stresem, poprawiają sprawność umysłową, wzmacniają system energetyczny, likwidują blokady energetyczne w meridianach i zapobiegają powstawaniu w nich zakłóceń. Qigong to coś co przemienia słabego w mocnego , pogrążonego w depresji w szczęśliwego, a chorego w tryskającego zdrowiem.

O prowadzącej:

Ania Hajduczenia zajmuje się szeroko pojętą pracą z Energią. Jest instruktorem qigong. Nauki pobierała u mistrzów w Polsce jak i bezpośrednio w klasztorze Shaolin w Chinach. Zajmuje się uzdrawianiem duchowym. Pracuje z człowiekiem w kontakcie bezpośrednim jak i na odległość. Uzdrawianie duchowe przebiega poprzez podniesienie wibracji na poziomie duchowym, emocjonalnym i fizycznym. Nigdy nie wiadomo czego dana osoba potrzebuje i jak będzie przebiegało uzdrowienie. Ania mówi, że jest narzędziem w rękach bezwarunkowej miłości i tak podchodzi do każdego człowieka. Ania dokonuje również indywidualnych odczytów Kronik Akaszy - jest to energetyczny pole, biblioteka Boga, bezwarunkowa miłość, która zawiera zapis wszystkiego o wszystkich i o wszystkim.  Kontakt z Kronikami daje nam uwolnienie, ukojenie, zrozumienie, napełnia nas spokojem, harmonią i miłością co odczuwamy to na głębokim duchowym poziomie.