MISTERIUM DŹWIĘKU - koncert relaksacyjny

Serdecznie zapraszamy do naszego studia na kolejną gościnną sesję relaksacyjną:
 
MISTERIUM DŹWIĘKU - koncert gongów i mis himalajskich
 
Koncert gongów i mis himalajskich to swoisty masaż dźwiękiem lub kąpiel w przestrzeni wypełnionej dźwiękami. Wibracje pochodzące z tych instrumentów oddziałują i harmonizują człowieka na poziomie fizycznym, emocjonalnym oraz mentalnym. W ten sposób uzyskujemy holistyczny rezonans oraz zaczynamy postrzegać nasze życie z perspektywy duchowej.
Dzwony rurowe strojone są na częstotliwościach solfeggio. Częstotliwości te odpowiadają ośrodkom energetycznym w naszych ciałach fizycznych i subtelnych, przez które jesteśmy połączeni ze światem zewnętrznym. Są odzwierciedleniem boskiej harmonii we wszechświecie i w nas samych. Misy kryształowe symbolizują czystość kryształu, przez który przechodzi całe spektrum wibracji. Dodatkowo potężne, pierwotne wibracje gongu o średnicy 120 cm powodują, że koncert taki staje się niezapomnianym przeżyciem, które dobrze traktować bardziej jako rodzaj doświadczenia dźwięku i wibracji, niż doznań estetycznych. Doświadczenie to może prowadzić do stanu głębokiej relaksacji, medytacji czy kontemplacji.
 
Koncert zagra: Mareek Tomasz Tomczak.
 
Organizacja: Avatar Gong Marek Tomczak
Miejsce: HARMONIUM Studio Rozwoju i Kreatywnej Edukacji, Aleja Piłsudskiego 54 w Olsztynie
Data: 23 października 2019 (środa), godz. 18.30 (czas trwania koncertu ok. 60 minut)
Bilet: 30 zł
Bilety do nabycia przy wejściu na koncert po wcześniejszej rezerwacji miejsca. Płatność tylko gotówką.
Prosimy o informację w przypadku odwołania rezerwacji.
 
Ilość miejsc ograniczona. Zapisy i informacje:
e-mail:
tel. 601 382 112
 
Podczas koncertu leżymy na matach, co sprzyja głębokiej relaksacji. Prosimy zabrać ze sobą matę, kocyk i poduszkę (koce i maty są także w studio).