TAŃCZ SIEBIE #1

Aktualnie brak wolnych miejsc na spotkanie marcowe (jest możliwość zapisania się na listę rezerwową). Zapraszamy serdecznie na kolejne sesje w cyklu.

TAŃCZ SIEBIE© - przestrzeń spontanicznej i naturalnej ekspresji oraz relaksu i uważnej obecności w ruchu.

TAŃCZ SIEBIE to cykl autorskich spotkań Marka Ruczko dotyczących ruchu - poszukiwania wewnętrznego przepływu, spontanicznej i naturalnej ekspresji, uważnej obecności, połączenia z oddechem, otwarcia na impulsy pochodzące z wewnątrz ciała oraz z zewnątrz. To swoista podróż w głąb siebie oraz przestrzeń twórczej pracy, w której możliwe jest bycie tu i teraz, spotkanie z samym sobą oraz z drugim człowiekiem na innym poziomie, niż ma to miejsce w życiu codziennym.

Cały cykl TAŃCZ SIEBIE składa się z 4 niezależnych sesji o różnych tematach, które aktualnie odbywają się raz w miesiącu:

#1 Relaks w ruchu (9.03.2019)

#2 Uważność w ruchu (kwiecień 2019)

#3 Wewnętrzna podróż (maj 2019)

#4 Spotkanie w ruchu (czerwiec 2019)

Można uczestniczyć w całym cyklu lub w pojedynczych sesjach.
Nie trzeba mieć żadnych doświadczeń z ruchem czy tańcem, czasem nawet dobrze ich nie mieć.
Prosimy zabrać ze sobą wygodne, niekrępujące ruchów ubranie oraz ciepłe skarpetki i bluzę do relaksu. Poruszamy się na boso.
Spotkania odbywają się atmosferze bezpieczeństwa, wzajemnego szacunku i zaufania.
 
Sesja #1

RELAKS W RUCHU to sesja dotycząca rozluźniania, odpuszczania napięć, poszukiwania zabawy, przepływu i radości poprzez spokojne ćwiczenia, spontaniczny ruch z muzyką oraz uważny relaks w spoczynku.

Prowadzenie: Marek Ruczko

9 marca 2019, godz. 18.00-20.00

HARMONIUM Studio, Aleja Piłsudskiego 54 w Olsztynie

Koszt pojedynczej sesji: 50 zł

Ilość miejsc ograniczona. Wymagane wcześniejsze zapisy:
tel. 601 382 112
e-mail:
 
Tańcz siebie to efekt moich wieloletnich osobistych poszukiwań oraz doświadczeń zdobywanych w pracy z ciałem, ruchem i uważnością w obszarach parateatru, muzyki, tańców wirowych i wspólnotowych oraz praktyk jogicznych.
To prosta praktyka, która wspiera mój rozwój wewnętrzny oraz funkcjonowanie w życiu codziennym. Umożliwia wgląd w siebie, daje mi radość, ukojenie, pobudza energię życiową oraz zwiększa ciekawość siebie i innych. To przestrzeń spotkania w ruchu, którą pragnę dzielić się z innymi.
Zapraszam serdecznie. Marek Ruczko