MOC ODDECHU - weekend wyjazdowy

MOC ODDECHU – weekend z jogą, ruchem i uważnością
 
Pozostały: 3 wolne miejsca.
 
Zapraszam serdecznie na kolejny weekend wyjazdowy w urokliwym miejscu, podczas którego akcent wspólnej praktyki będzie skierowany na świadomość oddechu w jodze, ruchu oraz praktyce uważności. Podczas tego spotkania będziemy kierować swoją uwagę na jakości, które niesie ze sobą oddech oraz na jego wpływ na nasze samopoczucie i samoświadomość. Poprzez uważną pracę z ciałem, ruchem i oddechem będziemy poszukiwać rozluźnienia, naturalnego przepływu oraz prostoty w obecności.
 
Podczas warsztatu skupimy się przede wszystkim na praktyce:
- spokojnej jogi dynamicznej
- ruchu z muzyką i w ciszy
- oddechu naturalnego i kierowanego
- zabawy z dźwiękiem
- relaksacji i uważności.
 
Podczas tego wyjazdu proponuję elastyczny czas praktyki (min. 10 godzin), w zależności od potrzeb i energii grupy. Będę także zachęcał do odłożenia na ten czas zegarków, telefonu, internetu i pracy. Udział w poszczególnych sesjach będzie dowolny ze względu na poszanowanie wewnętrznej otwartości i gotowości każdego uczestnika. 

Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia, a jedynie chęć pobycia z samym sobą i innymi w tym urokliwym, cichym i spokojnym miejscu.

Prowadzenie:
Marek Ruczko - instruktor jogi  i relaksacji, animator ekspresji poprzez ruch, biomasażysta, pedagog, założyciel i właściciel Studia Harmonium w Olsztynie. Od ponad 20 lat zgłębia techniki uważnościowe, relaksacyjne i medytacyjne w kraju i zagranicą. W swojej praktyce podąża osobistą ścieżką serca poszukując metod i technik prowadzących do integralnego i harmonijnego rozwoju człowieka.

 

Organizacja: HARMONIUM Studio Rozwoju i Kreatywnej Edukacji w Olsztynie

Czas: 17-19.05.2019 (zaczynamy w piątek o godz. 18 i kończymy w niedzielę do godz. 15)

Miejsce: "Bezat" Pupki 41 (gmina Jonkowo k. Olsztyna) www.wbezacie.pl

Ilość miejsc: 15 osób.

Opłata: 550 zł; w tym 2 noclegi w 2, 3 i 4 osobowych pokojach oraz wegatariańskie posiłki na bazie sezonowych i regionalnych produktów (piątek: kolacja; sobota: śniadanie, obiad, kolacja; niedziela: śniadanie, obiad)

Zapisy: 601 382 112,

Zaliczka: 350 zł (gwarantuje miejsce na warsztacie)

- gotówką w Studio Harmonium

- przelewem na konto:
Harmonium Marek Ruczko
Nr konta mBank: 88 1140 2004 0000 3002 7587 6867
w tytule: warsztat 17-19.05.2019
kwota: 350 zł

Reszta kwoty (200 zł) płatna na miejscu gotówką.
 

Warunki uczestnictwa

1. Przy rezygnacji z warsztatu do dnia 3.05.2019 zaliczka jest zwracana; po upływie tego terminu zaliczka jest bezzwrotna. W przypadku nieobecności na warsztacie istnieje możliwość odstąpienia swojego miejsca innej osobie.
2. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatu, jeśli nie zbierze się minimalna ilość uczestników. W takim przypadku zaliczki są zwracane w całości.
3. Wpłata zaliczki oznacza akceptację powyższych warunków.
 

Co zabrać na wyjazd: matę, luźny strój do ćwiczeń i cieplejszy do relaksu, strój do rannych spacerów, ulubiony kocyk, otwartość i ciekawość .

W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą. Szczegóły wyjazdu zostaną przesłane w mailu po zapisaniu się na warsztat i opłaceniu zaliczki.

Do zobaczenia :)
Marek Ruczko