Medytacja w kręgu

Serdecznie zapraszamy na kolejną MEDYTACJĘ w KRĘGU w Harmonium Studio.

Wspólna medytacja w kręgu to otwarta formuła, w której możliwe jest spotkanie pasjonatów różnych praktyk medytacyjnych i uważnościowych oraz osób, które dopiero początkują lub nie posiadają żadnego doświadczenia w tym obszarze.

Medytacja odbywa się w ciszy i jest przez nią prowadzona. Siedząc w kręgu, każda osoba praktykuje według własnego doświadczenia, a wspólna energia grupowa, która tworzy się podczas takiego spotkania, wspiera każdy indywidualny proces. Przed rozpoczęciem medytacji, osoby początkujące mogą uzyskać proste wskazówki, w jaki sposób mogą praktykować podczas tego spotkania.

Termin: 31 sierpnia 2019 (sobota), godz. 19.00

Czas trwania: 40 minut.

Ważne: Prosimy przybyć 10 minut przed rozpoczęciem medytacji, a w przypadku spóźnienia nie wchodzić w trakcie jej trwania.

Wstęp wolny. Medytacja jest bezpłatna. Nie ma konieczności wcześniejszych zapisów.

Organizacja:

HARMONIUM Studio Rozwoju i Kreatywnej Edukacji
Aleja Piłsudskiego 54 w Olsztynie
Marek Ruczko
e-mail:
tel. 601 382 112
 
Medytacje w Kręgu to prospołeczna i niekomercyjna inicjatywa Marka Ruczko i Harmonium Studio. Jej ideą przewodnią jest upowszechnianie medytacji poza podziałami oraz integracja osób i społeczności poszukujących w obszarze samorozwoju, a także praktykujących w różnych nurtach czy tradycjach. Idea ta realizowana jest podczas cyklicznych, otwartych spotkań, poprzez wspólną praktykę w kręgu, wymianę doświadczeń oraz wzajemne wsparcie w osobistej praktyce.
Inicjatywa ta powstała w 2019 roku z inspiracji działalnością mistrza medytacji z Indii: Sadguru Atma Malik Mauli - Janglidasa Maharaja. Od 2018 roku - roku jego osobistej wizyty oraz przy jego wsparciu - prowadzone są także regularne medytacje poranne w Harmonium Studio.