MOC OBECNOŚCI - WARSZTAT W HARMONIUM

MOC OBECNOŚCI - geometria i spontaniczność w uważnym ruchu

Zapraszam serdecznie do udziału w jednodniowym warsztacie w Harmonium Studio, podczas którego będziemy tworzyć warunki do uważnej obecności w tu i teraz, umiejętności bycia w neutralnej obserwacji – z otwartością, ciekawością i akceptacją.  

Poprzez specjalne struktury ruchowe oraz proste praktyki oddechowe, relaksacyjne, wizualizacyjne i koncentracyjne, będziemy poszukiwać geometrii i synchroniczności, spontaniczności i przepływu w uważnym ruchu oraz głębokiego rozluźnienia i relaksacji w spoczynku.

Intencjonalna praca z percepcją ma pomóc w świadomym kierowaniu uwagi do wewnątrz i na zewnątrz. Ćwiczenia grupowe mają pomóc w nawiązaniu kontaktu z otoczeniem poprzez aktywację zmysłów; ćwiczenia indywidualne mają pomóc w nawiązaniu kontaktu z samym sobą poprzez wycofanie zmysłów.

Podczas warsztatu przyjrzymy się także możliwościom przełożenia tego doświadczenia na jakość naszego bycia w życiu codziennym.

Zapraszam do wspólnego spotkania i eksploracji.

Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia, a jedynie otwartość i chęć uczestnictwa.

Prowadzenie:

ARE_5743.jpgMarek Ruczko - instruktor jogi  i relaksacji, animator ekspresji poprzez ruch, biomasażysta, pedagog, założyciel i właściciel Studia Rozwoju i Kreatywnej Edukacji HARMONIUM w Olsztynie. Od ponad 20 lat zgłębia techniki uważnościowe, relaksacyjne i medytacyjne w kraju i zagranicą. W swojej praktyce podąża osobistą ścieżką serca poszukując metod i technik prowadzących do integralnego i harmonijnego rozwoju człowieka.

 

 

 

Kiedy: 24.08.2019, godz. 10-15 (z przerwą na herbatę i owoce)
Miejsce: HARMONIUM Studio Rozwoju i Kreatywnej Edukacji, Al. Piłsudskiego 54 w Olsztynie

Ilość miejsc ograniczona (maks. 12 osób).

Zapisy: 601 382 112,

 

Opłata: 130 zł przelewem na konto:

Harmonium Marek Ruczko

Nr konta mBank: 88 1140 2004 0000 3002 7587 6867

w tytule: warsztat 24.08.2019, e-mail:

 

Ważne informacje:

Dokonanie opłaty po wcześniejszym zapisaniu się gwarantuje miejsce na warsztacie. Decyduje kolejność wpłat.

W przypadku rezygnacji z warsztatu dokonana opłata nie jest zwracana.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatu, jeśli nie zbierze się minimalna ilość uczestników. W takim przypadku opłaty są zwracane w całości.

Prosimy zabrać ze sobą wygodny strój do ruchu oraz cieplejszy do relaksacji.