JOGA ONLINE Z HARMONIUM

W związku z zawieszeniem zajęć stacjonarnych w Harmonium Studio do odwołania, zapraszamy serdecznie na SESJE JOGI ONLINE.  Sesje skierowane są do osób posiadających marcowe karnety na jogę w Harmonium oraz do nowych osób, które chciałyby mieć dostęp do takiej praktyki. Zachęcamy do uczestnictwa w sesjach razem z rodziną.

Sesje będą prowadzone "na żywo" przez Marka Ruczko na platformie FACEBOOK w zamkniętej grupie HARMONIUM STUDIO ONLINE, dlatego warunkiem skorzystania z tej propozycji jest posiadanie własnego profilu na tej platformie lub skorzystanie z profilu osoby znajomej.

W ramach sesji prowadzona będzie JOGA RELAKSACYJNA,  a więc spokojna, prosta i uważna praktyka delikatnych ćwiczeń rozciągających, oddechowych i innych rozluźniających ciało i umysł. Sesje te nie zastąpią bezpośredniej praktyki jogi z prowadzącym, dlatego będą prowadzone w sposób prosty i bezpieczny, tak, aby każdy mógł z niej skorzystać. Ze względu na brak możliwości interakcji, każda osoba uczestnicząca w sesji bierze osobistą odpowiedzialność za swoją praktykę. Polecamy przy tym każdorazowo wziąć pod uwagę, z empatią i sympatią dla samej/samego siebie, doświadczenie, stan swojego zdrowia oraz możliwości w danym dniu.   

Sesje będą prowadzone na żywo według grafiku podanego poniżej, ale każda zakończona sesja będzie zapisana w grupie i dostępna dla każdego uczestnika w dowolnym momencie do końca marca 2020 r. Pozwoli to na wielokrotne korzystanie z sesji w najbardziej odpowiednim dla każdego czasie.   

GRAFIK SESJI ONLINE (live):

19.03 (czwartek) godz. 18.00-19.15

23.03 (poniedziałek) godz. 18.00-19.15

26.03 (czwartek) godz. 18.00-19.15

30.03 (poniedziałek) godz. 18.00-19.15

Terminy sesji online mogą ulec zmianie.

OPŁATA dla nowych osób: 100 zł za 4 zajęcia

Nie ma możliwości wykupienia pojedynczych sesji, ale biorąc pod uwagę, że ktoś może chcieć zrezygnować z sesji z różnych powodów, przewidujemy możliwość zwrotu całej sumy po zgłoszeniu takiej prośby do dnia 20.03.2020 r., czyli po pierwszych zajęciach.

DANE DO PRZELEWU:

HARMONIUM Marek Ruczko
Nr konta [mBank] : 88 1140 2004 0000 3002 7587 6867
Kwota: 100 zł konto
W tytule przelewu: joga online 03.2020, imię i nazwisko

 

ZGŁOSZENIA:

Mail:

Messenger: Harmonium Studio

- osoby z marcowymi karnetami Harmonium: imię i nazwisko, nazwa profilu na Facebooku

- osoby z nowo wykupionym dostępem: imię i nazwisko, potwierdzenie dokonania przelewu, nazwa profilu na Facebooku

W przypadku problemów technicznych prosimy o kontakt telefoniczny: 601 382 112 lub przez Messenger w przypadku trwania zajęć online.

Dostęp do grupy jest ważny do końca marca 2020 r. Jeśli sytuacja epidemiologiczna, będzie się przedłużać, a propozycja zajęć online spotka się z pozytywnym odbiorem, będziemy je kontynuować szukając najodpowiedniejszej dla nich formuły.

Jest to pierwsze nasze takiego rodzaju przedsięwzięcie, dlatego prosimy o cierpliwość, wyrozumiałość i ewentualne informacje zwrotne czy sugestie.

Zapraszam serdecznie. Marek Ruczko