JOGA ONLINE Z HARMONIUM

W związku z zawieszeniem zajęć stacjonarnych w Harmonium Studio do odwołania, zapraszamy serdecznie na SESJE JOGI ONLINE, które kontynuujemy również w kwietniu 2020 roku. Sesje skierowane są do osób praktykujących oraz początkujących. Zachęcamy do uczestnictwa w sesjach razem z rodziną.

Sesje są prowadzone "na żywo" przez Marka Ruczko na platformie FACEBOOK w prywatnej grupie HARMONIUM STUDIO ONLINE, dlatego warunkiem skorzystania z tej propozycji jest posiadanie własnego profilu na tej platformie lub skorzystanie z profilu osoby znajomej.

W ramach grupy online prowadzone będą sesje:

WAŻNE: Sesje będą prowadzone lub udostępnianiene według grafiku podanego poniżej, ale każda zakończona sesja będzie zapisana w grupie i dostępna dla każdego jej uczestnika w dowolnym momencie przez cały miesiąc kwiecień 2020 r. Pozwoli to na wielokrotne korzystanie z sesji w najbardziej odpowiednim dla każdego czasie. W związku z tym do grupy można dołączyć w każdym momencie, a opłata jest stała i niezależna od czasu dołączenia do grupy.

GRAFIK SESJI ONLINE:

Terminy pojedynczych sesji online mogą ulec zmianie.

OPŁATA za dostęp do wszystkich sesji w dniach 1-30 kwietnia 2020 r.:

Uwaga: Mając na uwadze trudną sytuację nas wszystkich, proponujemy także alternatywę do regularnej opłaty, według aktualnych możliwości każdej osoby. Każda opłata będzie dla nas dobra.

Ważne: Nie ma możliwości wykupienia pojedynczych sesji, ale biorąc pod uwagę, że ktoś może chcieć zrezygnować z sesji z różnych powodów, przewidujemy możliwość zwrotu całej sumy po zgłoszeniu takiej prośby do dnia 3.04.2020 r. włącznie, czyli po pierwszych zajęciach.

Ps. Jeśli masz bardzo trudną sytuację finansową, nie możesz zapłacić, a bardzo chcesz uczestniczyć w naszych sesjach online, śmiało skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, a wspólnie poszukamy rozwiązania np. wymiany barterowej lub innych opcji.

DANE DO PRZELEWU:

HARMONIUM Marek Ruczko
Nr konta [mBank] : 88 1140 2004 0000 3002 7587 6867
Kwota: 160/240 zł lub inna
W tytule przelewu: joga online 04.2020, imię i nazwisko
 

ZGŁOSZENIA:

Mail:

Messenger: Harmonium Studio

INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW:

Zapraszam serdecznie. Marek Ruczko