JOGA ONLINE Z HARMONIUM

W związku z przedłużającą się sytuacją epidemiologiczną i zawieszeniem zajęć stacjonarnych w Harmonium Studio do odwołania, zapraszamy serdecznie na SESJE JOGI ONLINE, które kontynuujemy również w maju 2020 roku.
Sesje skierowane są do osób praktykujących oraz początkujących. Zachęcamy do uczestnictwa w sesjach razem z rodziną.

Sesje są prowadzone "na żywo" przez Marka Ruczko na platformie FACEBOOK w dedykowanej grupie HARMONIUM STUDIO ONLINE,
dlatego warunkiem skorzystania z tej propozycji jest posiadanie własnego profilu na tej platformie lub skorzystanie z profilu osoby znajomej.

W ramach dostępu do grupy online otrzymujesz prowadzoną praktykę JOGI, RELAKSACJI, UWAŻNOŚCI i MEDYTACJI w półtoragodzinnych i godzinnych sesjach, czyli:
• 4 sesje "live" w tygodniu,
• 16 sesji "live" w miesiącu,
• 4 dodatkowe sesje relaksacyjne z miesiąca kwietnia,
• pełen dostęp do nagrań wszystkich sesji przez cały miesiąc.


WAŻNE: Sesje będą prowadzone lub udostępniane według grafiku podanego poniżej, ale KAŻDA SESJA BĘDZIE ZAPISANA W GRUPIE I DOSTĘPNA DLA KAŻDEGO JEJ UCZESTNIKA W DOWOLNYM MOMENCIE PRZEZ CAŁY MIESIĄC maj 2020 r. Pozwoli to na wielokrotne korzystanie z sesji w najbardziej odpowiednim dla każdego czasie. W związku z tym DO GRUPY MOŻNA DOŁĄCZYĆ W KAŻDYM MOMENCIE, a opłata jest stała i niezależna od czasu dołączenia do grupy.

GRAFIK SESJI ONLINE od 4 maja:
PONIEDZIAŁKI: godz. 18.00-19.30 JOGA DLA POCZĄTKUJĄCYCH (hatha joga dla wszystkich z akcentem na spokojne i szczegółowe tłumaczenie praktyki)
ŚRODY: 21.00-21.40 PRAKTYKA RELAKSACJI i UWAŻNOŚCI
CZWARTKI: godz. 18.00-19.30 JOGA dla PRAKTYKUJĄCYCH (hatha joga dla wszystkich z akcentem na płynność i dynamikę praktyki)
SOBOTY:
godz. 7.40-8.00 MEDYTACJA w CISZY
(dla chętnych)
godz. 8.00-9.00 JOGA PORANNA na DOBRY WEEKEND (spokojna praktyka dla wszystkich)
Uwaga: Terminy pojedynczych sesji online mogą ulec zmianie.

OPŁATA za dostęp do wszystkich sesji w dniach 1-31 maja 2020 r.:

Mając na uwadze trudną sytuację nas wszystkich, proponujemy także alternatywę do proponowanej opłaty, według aktualnych możliwości każdej osoby. Każda opłata będzie dla nas dobra.

160 zł PAKIET POJEDYNCZY (możesz zapłacić mniej według uznania, jeśli jesteś w trudniejszej sytuacji finansowej)

240 zł PAKIET RODZINNY (dwie lub więcej osoby dorosłe; możesz zapłacić mniej według uznania, jeśli jesteś w trudniejszej sytuacji finansowej. Najważniejsze: prosimy zapraszać dzieci do wspólnej praktyki poza pakietami i bez żadnych opłat!!!)

WAŻNE: Nie ma możliwości wykupienia pojedynczych sesji, ale biorąc pod uwagę, że ktoś może chcieć zrezygnować z sesji z różnych powodów, przewidujemy możliwość zwrotu całej sumy po zgłoszeniu takiej prośby do dnia 5.05.2020 r. włącznie, czyli po pierwszej sesji.

Ps. Jeśli masz bardzo trudną sytuację finansową, nie możesz zapłacić, a bardzo chcesz uczestniczyć w naszych sesjach online, śmiało skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, a wspólnie poszukamy rozwiązania np. wymiany barterowej lub innych opcji.

DANE DO PRZELEWU:
HARMONIUM Marek Ruczko
Nr konta [mBank] : 88 1140 2004 0000 3002 7587 6867
Kwota: 160/240 zł lub inna
W tytule przelewu: joga online 05.2020, imię i nazwisko


ZGŁOSZENIA:
• Mail:
• Messenger: HARMONIUM Studio

• Przy zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko, potwierdzenie dokonania przelewu, nazwę profilu na Facebooku
• Po zgłoszeniu i dokonaniu przelewu, osoba dostaje link z zaproszeniem dołączenia do prywatnej grupy HARMONIUM STUDIO ONLINE, która jest następnie zatwierdzana przez jej administratora.

INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW:
• Ze względu na brak możliwości interakcji, każda osoba uczestnicząca w sesji bierze osobistą odpowiedzialność za swoją praktykę. Polecamy przy tym każdorazowo wziąć pod uwagę, z empatią i sympatią dla samej/samego siebie, doświadczenie, stan swojego zdrowia oraz możliwości w danym dniu.
• Dostęp do grupy jest ważny w dniach 1-31 maja 2020 r. W przypadku wznowienia zajęć stacjonarnych w miesiącu maju, opłata za zajęcia "online" będzie upoważniała do uczestnictwa w zajęciach stacjonarnych w Harmonium Studio do końca miesiąca, a dla pozostałych osób sesje stacjonarne będą transmitowane nadal "online".
• Prosimy o wcześniejsze zapisy i dołączanie do grupy, ponieważ przed samą sesją lub w jej trakcie skupiamy się już wyłącznie na jej transmisji.
• Po uzyskaniu dostępu do grupy, prosimy o zapoznanie się najpierw z jej regulaminem.
• Zajęcia nie są przeznaczone dla kobiet w ciąży. W takich przypadkach zalecamy znalezienie zajęć dedykowanych dla tego okresu.
• W przypadku problemów technicznych prosimy o kontakt telefoniczny: 601 382 112.

Zapraszam serdecznie. Marek Ruczko