INDYWIDUALNE KONSULTACJE I WSPARCIE ONLINE

W tym trudnym dla każdego czasie, ale i każdym innym, zapraszam na indywidualne konsultacje i wsparcie z Kronimi Akaszy ONLINE oraz stacjonarnie.

Kroniki Akaszy to pole energetyczne (czy rodzaj metaforycznej biblioteki), w którym zapisane są wszelkie informacje dotyczące każdego z nas - naszej przeszłości, teraźniejszości, przyszłości na wszystkich płaszczyznach, wymiarach i poziomach. Informacje dotyczą naszych myśli, uczuć, wszelkich świadomowych i nieświadomych czynów i elementów życia, a także własnych zasobów, możliwości i potencjału.

Kroniki Akaszy mogą stanowić cenną pomoc w zrozumieniu własnego życia oraz postępowania, a przede wszystkim być przewodnikiem na drodze duchowego rozwoju. Współpraca z Kronikami pozwala dokonać wglądu w siebie, wniknąć w najdrobniejsze szczegóły życia, pozwala analizować nasze czyny i problemy z różnych perspektyw oraz wprowadzać potrzebne zmiany. Celem konsultacji jest podnoszenie naszej energii, obniżanie wibracji ego oraz spojrzenie na pewne problemy z perspektywy rozwiązania. Komunikując się i czerpiąc wiedzę z Kronik Akaszy dowiadujemy się co nam nie służy, co zdarzyło się w przeszłości, czego możemy się z tych doświadczeń nauczyć i jak możemy to zmienić, aby nasza przyszłość wyglądała inaczej.

Informacje, jakie możemy otrzymać w wyniku konsultacji dotyczą m.in.:

- osobistej ścieżki życiowej i zawodowej,

- nierozwiązanych problemów czy powtarzających się wzorców zachowań,

- zdrowia,

- relacji z samym sobą, otoczeniem i innymi,

- własnego potencjału i możliwości,

- rozwoju duchowego,

- innych nurtujących pytań czy obszarów życia.

Zapraszam serdecznie na konsultacje telefoniczne lub za pośrednictwem komunikatorów internetowych: Skype, Messenger, WhatsApp i inne.

Więcej informacji na temat sesji z Kronikami Akaszy znajdziesz TUTAJ.

W kwestii opłaty za konsultacje i dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Marek Ruczko tel. 601 382 112