Koncert relaksacyjny

UCZTA DŹWIĘKÓW
koncert relaksacyjny z misami tybetańskimi i pieśniami


Alicja Ruczko & Marek Ruczko

Koncert to podróż w głąb siebie z bezpiecznym prowadzeniem, przy dźwiękach subtelnie brzmiących instrumentów i głosu. To uczta dla ciała, emocji i umysłu. Słuchamy go w pozycji leżącej, skoncentrowani na sobie i swoich doznaniach, emocjach, myślach. W stan relaksu wprowadzi nas głos artystki.

Podczas koncertu usłyszymy zestaw mis tybetańskich i inne instrumenty używane przez Alicję do muzykoterapii, takie jak: kalimba, tongue drum, dzwoneczki koshi, tingsze, shruti box. Większość instrumentów jest nastrojona w ciepło brzmiącym stroju 432 MHz. W trakcie koncertu zabrzmią również pieśni, starannie dobrane na to spotkanie. Utwory to zwykle kompozycje Alicji i Marka do tekstów tradycyjnych pieśni, min. sufickiego poety Rumiego czy wspólnoty Szejkerów.

Uczestniczenie w takiej dźwiękowej uczcie koi emocje, uspokajają myśli, wycisza ciało, wzmacnia system nerwowy.

Zapraszają:

Alicja Ruczko - śpiew, misy tybetańskie, sansula, wave drum, tongue drum, shruti box, dzwoneczki koshi.
Marek Ruczko – gitara, wspomagajki, śpiew

Bezpieczeństwo i komfort:
Słuchasz koncertu w najwygodniejszej dla siebie pozycji, na siedząco lub na leżąco, przykryta/przykryty kocem.
Prosimy o zabranie swojej maty i koca.
Przeciwwskazania do uczestnictwa w koncercie: wysoka gorączka, implanty, rozrusznik serca, pierwszy trymestr ciąży, epilepsja.
O misach:
Misy tzw tybetańskie lub inaczej dźwiękowe, śpiewające są instrumentami o długiej tradycji wywodzącej się z okolic Himalajów. Obecnie, dzięki swym niezwykłym właściwościom - częstotliwościom wibracji używa się ich do relaksacji, muzykoterapii, wzmacniania i poprawy jakości życia. Dzięki subtelnej jakości wibracji oraz wielotonom, którymi "śpiewają" misy, nasze ciało wchodzi w stan głębokiego rozluźnienia, puszczają długotrwałe napięcia mięśniowe dzięki czemu ciało może rzeczywiści efektywnie odpocząć.

30 sierpnia, godz. 18:00 (koncert trwa około godziny)
HARMONIUM STUDIO, Al. Piłsudskiego 54 w Olsztynie

Bilety: 40 zł
Konieczna rezerwacja miejsc: tel. 691-21-33-88 (Alicja)

Rezerwacja wiąże się z uiszczeniem opłaty za bilety.
Liczba miejsc ograniczona.

 
Organizacja:
STUDIO GŁOSU I DŹWIĘKU Alicja Ruczko,
HARMONIUM Studio Rozwoju i Kreatywnej Edukacji

Alicja Ruczko
Artystka, dyplomowana specjalistka w dziedzinie emisji i terapii głosu; terapeutka dźwiękami mis tybetańskich. Twórczyni metody - Voice Healing©. To holistyczna metoda patrzenia na człowieka, w której kluczowym narzędziem jest wibracja głosu - naturalne narzędzie uzdrawiania. Alicja prowadzi swoją praktykę Studio Głosu i Dźwięku w Olsztynie, również w różnych częściach Polski.

Tu możesz nas zobaczyć i posłuchać:
https://www.youtube.com/watch?v=OZWDElDtRt0
www.voicemission.pl

Marek Ruczko
Instruktor jogi, relaksacji i uważności, twórca metody "Tańcz Siebie"™ - naturalnej i uważnej ekspresji poprzez ruch, biomasażysta, pedagog, założyciel i właściciel Studia Harmonium w Olsztynie, twórca muzycznej inicjatywy Muzykanci Serca. W swojej praktyce podąża osobistą ścieżką serca poszukując metod i technik prowadzących do integralnego i harmonijnego rozwoju człowieka.
www.harmoniumstudio.pl