WSPÓLNE MEDYTACJE W CISZY - ONLINE

Zapraszam serdecznie przez cały listopad na WSPÓLNE MEDYTACJE w CISZY w INTENCJI MIŁOŚCI i POKOJU, które będą inicjowane w przestrzeni online. Jest to kontynuacja cyklicznych, stacjonarnych medytacji w kręgu organizowanych przez Harmonium Studio.
Jakkolwiek pomysł wspólnej medytacji online by nie brzmiał dziwnie, chodzi o to, żeby wzajemnie się wspierać w medytacji i łączyć się we wspólnej intencji o tym samym czasie, wszak dla energii nie ma ograniczeń.

Nie jestem mistrzem medytacji. Jestem Twoim kompanem na drodze. Niczego nie chcę Cię uczyć. Medytacje będzie prowadziła cisza. Będę siedział przed kamerą, jeśli będzie taka potrzeba, po to, żeby było większe poczucie, że tam jestem.

Spotkania będą prowadzone "live" na platformie Facebook na profilu Harmonium Studio w listopadzie w każdy:
PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK o godz. 20.40.
Każda medytacja trwa 20 minut.

Jeśli medytujesz regularnie, rób to po swojemu. Jeśli nie masz żadnego doświadczenia, poniżej znajdziesz kilka wskazówek, którymi możesz się kierować, ale nie musisz:
- usiądź wygodnie na poduszce na podłodze lub na krześle,
- utrzymuj wydłużony kręgosłup i rozluźnij ciało,
- zamknij oczy lub skieruj wzrok w jeden punkt,
- skup uwagę na oddechu lub wybranej przestrzeni ciała np. przestrzeni serca,
- możesz skupić się na powtarzaniu wspólnej lub osobistej intencji, wybranym obrazie, symbolu itp.
- pozwalaj przepływać doznaniom, myślom i emocjom takimi jakimi są, starając się utrzymywać uwagę na tym, co zostało przez ciebie wybrane jako obiekt w medytacji.

Jeśli czujesz, że chcesz spróbować - dołącz. Jeśli wolisz inaczej - medytuj samotnie. Jeśłi masz swoją drogę, swoje praktyki, życz dobrze sobie i nam.

Udział we wspólnych medytacjach jest oczywiście bezpłatny.

Do zobaczenia.
Marek Ruczko vel Książę Relaksu