Body-MInd Flow nad jeziorem

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych na nasze drugie w tym roku plenerowe wydarzenie:
 
BODY-MIND FLOW nad JEZIOREM z HARMONIUM STUDIO
 
Body-Mind Flow, czyli Przepływ Ciało-Umysł, to łagodna praktyka ruchu, oddechu i uważności dla podniesienia jakości życia. Jej celem jest wspieranie zdrowia oraz budowanie większej harmonii we własnym funkcjonowaniu. Proste ćwiczenia delikatnie rozciągające i wzmacniające są odpowiednie dla osób w każdym wieku.
 
Wydarzenie to jest otwarte i bezpłatne dla wszystkich chętnych, którzy chcą spotkać się i wspólnie poćwiczyć w pięknych okolicznościach przyrody. Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia czy ekstra kondycji, a jedynie otwartość i chęć poćwiczenia.
 
Podczas spotkania będzie można uczestniczyć w przyjaznej, łagodnej i relaksującej sesji prowadzonej przez Marka Ruczko vel Książę Relaksu z Harmonium Studio, a potem płynnie przejść do ewentualnej kąpieli w jeziorze i wspólnego piknikowania.
Prosimy zabrać ze sobą maty lub kocyki do ćwiczeń oraz koszyki z ulubionym prowiantem do piknikowania. Najlepiej ćwiczyć na czczo.
 
4 września 2021 (sobota), godz. 8.00 (sesja potrwa ok 40-60 minut)
 
Praktyka odbędzie się na pomoście w okolicy plaży nad jeziorem Ukiel w Gutkowie.
 
 
Dogodny dojazd: rowerem, samochodem lub autobusem nr 111, 106 (przystanek Kanarkowa)
 
Wstęp wolny. Nie są wymagane zapisy.
 
W przypadku deszczu spotkanie zostanie odwołane, a informacja o tym pojawi się na naszej stronie internetowej i w wydarzeniu na Facebooku.
 
Organizacja i szczegółowe informacje:
HARMONIUM Studio Rozwoju i Kreatywnej Edukacji w Olsztynie
Marek Ruczko
e-mail:
tel. 601 382 112
www.harmoniumstudio.pl
 
Do zobaczenia!