JOGA WEWNĘTRZNA - oddech i głęboka relaksacja

Wewnętrzna praktyka jogi skupia się na procesach uważności i koncentracji w celu uspokojenia poruszeń umysłu, które rozpoznajemy pod postacią myśli, emocji i doznań. Jednym z najbardziej dostepnych, a zarazem niezwykłych procesów, jakim dysponujemy w praktyce jest oddech.

Proponowana pogłębiona praktyka zaczyna się od delikatnych ćwiczeń fizycznych, które mają przygotować nasze ciało do rozluźnienia. Po nich następuję proces wycofania zmysłów do wewnątrz i objęcia całego swojego doświadczenia miłującą i nieoceniającą uważnością. Następnie, proste praktyki oddechowe i koncentracyjne prowadzić mają nas do uspokojenia i rozrzedzania poruszeń umysłu, czyli stanu głębokiego relaksu i ciszy.

Cała sesja oddziałuje na ciało i umysł w sposób głęboko rozluźniający, uspokajający i regenerujący. Jednocześnie jest przestrzenią uważnej obecności i nawiązywania głębszego kontaktu z własnym światem wewnętrznym.

Jeśli czujesz, że to może być dla Ciebie, zapraszam Cię serdecznie. Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia, a jedynie otwartość i ciekawość siebie.

Prowadzenie:

Marek Ruczko vel Książę Relaksu – przewodnik w praktyce jogi, relaksacji i uważności; twórca praktyk dla zdrowia i wewnętrznej harmonii w życiu codziennym; pedagog; założyciel i właściciel Studia Harmonium w Olsztynie; twórca muzyki serca. Od ponad 20 lat zgłębia techniki uważnościowe, relaksacyjne i medytacyjne w kraju i zagranicą. W swojej praktyce podąża osobistą ścieżką serca poszukując metod i technik prowadzących do integralnego i harmonijnego rozwoju człowieka.

Czas: 26.11.2022, godz. 10-13

Miejsce: HARMONIUM Studio Rozwoju Człowieka, Al. Piłsudskiego 54 w Olsztynie

Zapisy: 601 382 112,

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń i dokonania opłaty.

Opłata: 120 zł

Dla osób posiadających listopadowy karnet na jogę w Harmonium Studio opłata wynosi 100 zł.

Dane do przelewu:

Harmonium Marek Ruczko

Nr konta mBank: 88 1140 2004 0000 3002 7587 6867

w tytule: sesja 26.11.2022

Jak się przygotować: najlepiej być po wczesnym lekkim śniadaniu (2-3 godziny przed sesją) lub na czczo.

Co zabrać ze sobą: matę, luźny strój do ćwiczeń i cieplejszy do relaksu, ulubiony kocyk.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania sesji, jeśli nie zbierze się minimalna ilość uczestników. W takim przypadku opłata jest zwracana w całości.

Jeśli potrzebujesz fakturę, prześlij swoje dane przed dokonaniem przelewu.