JOGA W LEKKOŚCI - otwórz serce, czyli podróż w nieznane

Zapraszam serdecznie na kolejną sesję jogi, której celem jest głębsze doświadczanie oraz rozumienie wybranych aspektów praktyki jogi na poziomie podstawowym - tym razem poprzez otwieranie serca, nie tylko w praktyce asan, ale i w praktykach wewnętrznych.

Otwarcie na świat, otwarcie na nieznane aspekty siebie, podnoszenie energii witalnej z jednoczesnym zachowaniem spokoju tworzy podróż, w której kierując uwagę do wewnątrz i na zewnątrz, otwieramy serce w poczuciu zaufania i pewności siebie.

Joga w lekkości oznacza otwartą eksplorację, której przewodzi ciekawość i chęć uważnego doświadczania siebie. Nie oznacza, że jest bezwysiłkowo, bo jest różnie, ale zawsze masz wybór pośród różnych wariantów. Najważniejsza jest tu praktyka w zgodzie ze sobą - z uwagą na własne możliwości i potrzeby; z odwagą, a jednocześnie z miłością do siebie.

Podczas sesji praktykujemy indywidualnie, w parach i mniejszych grupkach, używamy pomocy (paski, klocki, wałki, krzesła itp.) oraz uczymy się wzajemnej, uważnej asysty w praktyce. Budujemy także energię grupy, która motywuje i wspiera każdego uczestnika. Praktyka asan zakończona jest głęboką relaksacją.
Sesja przeznaczona dla osób mających już styczność z jogą na poziomie początkującym i podstawowym.

Prowadzenie: Marek Ruczko vel Książę Relaksu

Czas: 25.03.2023 (sobota), godz. 10-13
 

Miejsce: HARMONIUM Studio, Aleja Piłsudskiego 54 w Olsztynie

www.harmoniumstudio.pl

Wymagane wcześniejsze zapisy:
tel. 601 382 112
e-mail:

Kameralna grupa. Ilość miejsc ograniczona (10 osób).

Opłata: 120 zł

Dla osób posiadających marcowy karnet na jogę w Harmonium Studio opłata wynosi 100 zł.

Miejsce gwarantuje wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 50 zł w dowolnej formie:

- gotówką w Harmonium Studio

- Blik: +48 601 382 112

- przelewem:

Harmonium Marek Ruczko
Nr konta mBank: 88 1140 2004 0000 3002 7587 6867
w tytule: sesja 25.03.2023

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania sesji, jeśli nie zbierze się minimalna ilość uczestników. W takim przypadku opłata jest zwracana w całości.