Spirit Tree • muzyka i relaks

 
SPIRIT TREE - Alicja Ruczko & Marek Ruczko
 
Koncerty relaksacyjno - kontemplacyjne „PODRÓŻ”
 

Koncert ten jest zaproszeniem do podróży w głąb siebie. 

W stan kontemplacyjny wprowadza nas głos i dźwięki subtelnie brzmiących instrumentów.

Poprzez prowadzoną relaksację przejdziemy od czuwającego umysłu do głębokiej regeneracji i odpoczynku. Podczas koncertu usłyszymy piosenki z tekstami wspólnoty Szejkerów, Rumiego, w autorskich kompozycjach Alicji i Marka. Usłyszymy instrumenty z różnych części świata jak: kalimby, tongue drum, dzwonki koshi, tingsze, shruti box, będą też dźwięki gitary (w stroju 432Hz).

Znaczna część koncertu będzie kąpielą w dźwiękach trzynastu mis tybetańskich. Misy tzw. tybetańskie lub inaczej dźwiękowe, śpiewające są instrumentami o długiej tradycji wywodzącej się z okolic Himalajów. Obecnie, dzięki swym niezwykłym właściwościom - częstotliwościom wibracji używa się ich do relaksacji, muzykoterapii, wzmacniania i poprawy jakości życia. Dzięki subtelnej jakości wibracji oraz wielotonom, którymi "śpiewają" misy, nasze ciało wchodzi w stan głębokiego rozluźnienia, obniża się częstotliwość fal mózgowych oraz aktywuje układ przywspółczulny, powodując głębokie rozluźnienie, odpoczynek i regenerację organizmu na poziomie fizycznym i psychologicznym. Proces ten sprzyja doświadczeniu wewnętrznej ciszy i spokoju, a czasem prowadzi do wewnętrznej podróży – otwarcia na intuicję i symbolikę życiowych opowieści.

www.harmoniumstudio.pl/spirit-tree
Facebook
You Tube
 
Kontakt:
Alicja Ruczko
+48 691 21 33 88
e-mail:
 
Najbliższe koncerty Spirit Tree:
27.02  SPIRIT TREE "Podróż" - koncert relaksacyjno-kontemplacyjny w Harmonium Studio

 

O nas:

Alicja Ruczko
Inicjatorka Spirit Tree. Dyplomowana specjalistka w dziedzinie emisji i terapii głosu. Twórczyni metody Voice Healing© ku przywracaniu zdrowia, witalności i komfortu życia. Stworzona po to, by uwalniać naturalną ekspresję życiową. Kluczowym narzędziem Voice Haling© jest wibracja głosu. Od 2006 roku prowadzi swoją praktykę Studio Głosu i Dźwięku, od 2016 r. współpracuje z HARMONIUM Studio Rozwoju i Kreatywnej Edukacji w Olsztynie. Prowadzi sesje indywidualne emisji i terapii głosu, sesje Voice Healing, zajęcia muzyczne dla niemowląt oraz masaże dźwiękiem mis tybetańskich w Olsztynie i różnych częściach Polski. 
www.voicemission.pl

Marek Ruczko vel Książę Relaksu 
Przewodnik w praktyce jogi, relaksacji i uważności; twórca metody Tańcz Siebie™ - naturalnej i uważnej ekspresji poprzez ruch; biomasażysta; pedagog; założyciel i właściciel Studia Harmonium w Olsztynie; twórca muzycznej inicjatywy Muzykanci Serca oraz współtwórca koncertów relaksacyjnych Spirit Tree. W swojej praktyce podąża osobistą ścieżką serca poszukując metod i technik prowadzących do integralnego i harmonijnego rozwoju człowieka. 
www.harmoniumstudio.pl