TERAPIA VOICE HEALING

Prowadzenie: Alicja Ruczko tel. 691 21 33 88

 

VOICE HEALING© to holistyczna metoda patrzenia na człowieka, w której kluczowym narzędziem jest wibracja głosu - naturalne narzędzie uzdrawiania. Alicja Ruczko twórczyni tej terapeutycznej metody wiele lat zdobywała doświadczenie z zakresu organicznego ciała, głęboko rozumianej pracy z głosem, pojmowanej jako rozwój osoby i jej twórcze wyrażanie się.

Emitowany przez osobę głos w rozumieniu Voice Healing© wyraża dawno ukryte tajemnice, emocje, komunikaty, które nie uświadomione i niewyrażone programują nasze ciało, choroby, życie. Głos wyraża to, co zostało schowane w ciele jako pamięć różnych doświadczeń, historii, relacji. Świadomy, wibracyjny głos płynący z ciała, rozwibrowujący określonymi częstotliwościami poszczególne partie ciała - uwalnia je. Przy uważnym i doświadczonym przewodniku mamy szanse uwolnić się od determinujących nasze życie blokad, odetchnąć i żyć w pełni.

Formy pracy: indywidualne sesje/zabiegi oraz warsztaty grupowe.

Informacja do uczestników i uczestniczek sesji:
"Tak jak każdy z nas jest inny, różnie wyglądają też sesje. To co zapewnia skuteczność tego spotkania, to głównie otwartość, wzajemne zaufanie i rozczarowanie wcześniej podejmowanymi próbami zmiany. Zauważyłam, że poziom determinacji i odpuszczenia sobie jest wtedy wysoki. Jest to metoda bardzo konkretna i precyzyjna, ale nie gwarantuje natychmiastowych cudów (choć się zdarzają :)), dlatego nie zawsze wystarcza jedno spotkanie."
Alicja Ruczko