Współpraca

Małgorzata Potocka

INSTRUKTOR REKREACJI RUCHOWEJ

Instruktor rekreacji ruchowej i technik fizjoterapii. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku; magister wychowania fizycznego z przygotowaniem pedagogicznym.

Praca w charakterze trenera odnowy biologicznej pozwoliła jej na wykorzystanie zdobytych wcześniej umiejętności związanych z fizjoterapią i masażem. Podczas pracy jako instruktor rekreacji ruchowej miała możliwość prowadzenia różnorodnych zajęć ruchowych z osobami o różnym stopniu sprawności fizycznej, różnych możliwościach ruchowych oraz zdrowotnych. W swojej pracy stosuje indywidualne podejście stawiając na dobór odpowiednich ćwiczeń służących poprawie zdrowia każdego uczestnika zajęć.

Potrzeba ruchu pobudza ją do ciągłego poszukiwania nowych form aktywności i uprawiania różnych dyscyplin sportowych, oczywiście w formie rekreacji.

Joga – odkrywanie siebie, bieganie – kondycja, wspinaczka – zdobywanie „własnych szczytów”.

Chęć rozwoju oraz dbania o własne zdrowie fizyczne i psychiczne, skierowała ją w stronę metod pracy dedykowanych szczególnie dla kobiet. Jedną z takich metod jest trening mięśni dna miednicy, które mają niebagatelne znaczenie dla zdrowego funkcjonowania kobiecego organizmu, zwłaszcza po doświadczeniach ciąży i porodu. 

Praca z ciałem oraz poszukiwanie innych metod rozwoju obudziła w niej ciekawość siebie i innych oraz chęć dzielenia się własnymi doświadczeniami na drodze do zdrowia i rozkwitu kobiecego potencjału.

Andrzej Lis-Kujawski

PSYCHOTERAPEUTA

Psycholog, psychoterapueta i coach. Ukończył studia z psychologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 1997 roku jest uniwersyteckim pracownikiem naukowo-dydaktycznym. Obecnie pracuje na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie (doktor nauk humanistycznych z zakresu pedagogiki).

Absolwent Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii przy Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Posiada Certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej (2013). Rozwijając swoje umiejętności terapeutyczne ukończył szkolenie I stopnia w terapii zaburzeń potraumatycznych EMDR (2014). W tym samym roku ukończył szkolenie w studium coacha biznesu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integracyjnej oraz Polskiego Towarzystwa EMDR.
Swoją praktykę psychologiczną i działalność szkoleniową prowadzi od 2002 roku.

Więcej informacji: www.andrzejliskujawski.pl

 

Anna Samwolska

CHOREOTERAPEUTA

Psycholog, choreoterapeuta. Instruktor Improwizacji Ruchu i Symboliki Ciała, instruktor Eksperymentalnego Teatru Tańca. Od wielu lat współpracuje z  Olsztyńską Wyższą Szkołą im. J. Rusieckiego ucząc choreoterapii studentów fizjoterapii i terapii zajęciowej. Prowadziła szkolenia dla Ośrodka Arteterapii Stowarzyszenia Twórczego NOWA NOWA w Poznaniu. Terapia Tańcem to jej pasja

Iwo Łaźniewska

TERAPEUTA

Doktor nauk biologicznych, w pracy badawczej zafascynowana mechanizmami ochronnymi komórek poddanych stresowi. Certyfikowany terapeuta Lifeimpression Bodywork (Ayurveda & Lifeimpressions Institute, USA). W pracy terapeutycznej z ciałem wykorzystuje metody terapii biodynamicznych oparte na technikach, które łączą między innymi zasady osteopatii, terapii czaszkowo-krzyżowej, neuroplastyczności oraz praktyki uważnego ruchu wg. metody Moshe Feldenkraisa i Donalda VanHowtena.