Współpraca

Małgorzata Potocka

INSTRUKTOR REKREACJI RUCHOWEJ

Instruktor rekreacji ruchowej i technik fizjoterapii. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku; magister wychowania fizycznego z przygotowaniem pedagogicznym.

Praca w charakterze trenera odnowy biologicznej pozwoliła jej na wykorzystanie zdobytych wcześniej umiejętności związanych z fizjoterapią i masażem. Podczas pracy jako instruktor rekreacji ruchowej miała możliwość prowadzenia różnorodnych zajęć ruchowych z osobami o różnym stopniu sprawności fizycznej, różnych możliwościach ruchowych oraz zdrowotnych. W swojej pracy stosuje indywidualne podejście stawiając na dobór odpowiednich ćwiczeń służących poprawie zdrowia każdego uczestnika zajęć.

Potrzeba ruchu pobudza ją do ciągłego poszukiwania nowych form aktywności i uprawiania różnych dyscyplin sportowych, oczywiście w formie rekreacji.

Joga – odkrywanie siebie, bieganie – kondycja, wspinaczka – zdobywanie „własnych szczytów”.

Chęć rozwoju oraz dbania o własne zdrowie fizyczne i psychiczne, skierowała ją w stronę metod pracy dedykowanych szczególnie dla kobiet. Jedną z takich metod jest trening mięśni dna miednicy, które mają niebagatelne znaczenie dla zdrowego funkcjonowania kobiecego organizmu, zwłaszcza po doświadczeniach ciąży i porodu. 

Praca z ciałem oraz poszukiwanie innych metod rozwoju obudziła w niej ciekawość siebie i innych oraz chęć dzielenia się własnymi doświadczeniami na drodze do zdrowia i rozkwitu kobiecego potencjału.

Iwo Łaźniewska

TERAPEUTA

Doktor nauk biologicznych, w pracy badawczej zafascynowana mechanizmami ochronnymi komórek poddanych stresowi. Certyfikowany terapeuta Lifeimpression Bodywork (Ayurveda & Lifeimpressions Institute, USA). W pracy terapeutycznej z ciałem wykorzystuje metody terapii biodynamicznych oparte na technikach, które łączą między innymi zasady osteopatii, terapii czaszkowo-krzyżowej, neuroplastyczności oraz praktyki uważnego ruchu wg. metody Moshe Feldenkraisa i Donalda VanHowtena.