MOJA PEŁNIA – warsztat wyjazdowy

MOJA PEŁNIA – weekendowe spotkanie w uważności

Zapraszam serdecznie na kolejny weekend wyjazdowy w bardzo urokliwym miejscu, podczas którego akcent wspólnej praktyki będzie skierowany na pracę wewnętrzną.

MOJA PEŁNIA – czyli osobista podróż w głąb siebie, spojrzenie na różne aspekty bycia i funkcjonowania na poziomie ciała, emocji i myśli oraz tego, co często w nas wyparte, niechciane, zapomniane, niedocenione czy utęsknione.

SPOTKANIE – czyli wielopoziomowy proces komunikacji z samym sobą i innymi w atmosferze szacunku, zaufania oraz wzajemnej ciekawości.

W UWAŻNOŚCI – czyli w połączeniu ze sobą i tym, co na zewnątrz; w neutralnej obserwacji; w dążeniu do wewnętrznej akceptacji i integracji.

Budowaniu tych procesów sprzyjać ma wspólna praktyka:
- relaksacji i uważności,
- uważnej pracy z ciałem, ruchem i oddechem,
- medytacji labiryntu,
- zabawy z dźwiękiem,
- bycia w ciszy,
- rozmów w kręgu;
- oraz sesji w saunie oczyszczającej ciało.
 

Podczas tego wyjazdu proponuję także elastyczny czas praktyki (min. 10 godzin), w zależności od potrzeb i energii grupy. Będę także zachęcał do odłożenia na ten czas zegarków, telefonu, internetu i pracy. Udział w poszczególnych sesjach będzie dowolny ze względu na poszanowanie wewnętrznej otwartości i gotowości każdego uczestnika.  

Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia, a jedynie chęć pobycia z samym sobą i innymi w tym urokliwym, cichym i spokojnym miejscu.

Marek Ruczko - instruktor jogi  i relaksacji, animator ekspresji poprzez ruch, biomasażysta, pedagog, założyciel i właściciel Studia Harmonium w Olsztynie. Od ponad 20 lat zgłębia techniki uważnościowe, relaksacyjne i medytacyjne w kraju i zagranicą. W swojej praktyce podąża osobistą ścieżką serca poszukując metod i technik prowadzących do integralnego i harmonijnego rozwoju człowieka.

Organizacja: HARMONIUM Studio Rozwoju i Kreatywnej Edukacji w Olsztynie

Kiedy: 1-3.02.2019 (zaczynamy w piątek o godz. 18 i kończymy w niedzielę do godz. 15; w piątek można przyjeżdżać już od godz. 15)

Gdzie: PLAJNY – Ogród Dobrych Myśli, Plajny 10, 14-407 Godkowo (okolice Pasłęka, ok. 70 km od Olsztyna) www.plajny.pl

Ilość miejsc ograniczona (maks. 22 osoby).

Opłata: 550 zł; w tym 2 noclegi w 2 i 3 osobowych pokojach z łazienkami oraz zdrowe, wegatariańskie posiłki na bazie sezonowych i regionalnych produktów (piątek: kolacja; sobota: śniadanie, obiad, kolacja; niedziela: śniadanie, obiad) oraz sesja w saunie.

Istnieje także możliwość zakwaterowania w pokojach jednoosobowych za dopłatą 80 zł za całość pobytu (ilość takich miejsc jest ograniczona, dlatego proszę zgłosić taką chęć przy zapisach).

Zapisy: 601 382 112,

Zaliczka: 350 zł (gwarantuje miejsce na warsztacie)

- gotówką w Studio Harmonium

- przelewem na konto (po 01.01.2019 r. i wcześniejszej rezerwacji miejsca):
Harmonium Marek Ruczko
Nr konta mBank: 88 1140 2004 0000 3002 7587 6867
w tytule: warsztat 1-3.02.2019
kwota: 350 zł

Reszta kwoty (200 zł) płatna na miejscu gotówką.

Uwaga: przy rezygnacji z warsztatu do dnia 18.01.2019 zaliczka jest zwracana; po upływie tego terminu zaliczka jest bezzwrotna. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatu, jeśli nie zbierze się minimalna ilość uczestników. W takim przypadku zaliczki są zwracane w całości. Wpłata zaliczki oznacza akceptację powyższych warunków.

Co zabrać na wyjazd: matę, luźny strój do ćwiczeń i cieplejszy do relaksu, ulubiony kocyk, zeszyt i długopis, strój do sauny, otwartość i ciekawość .

W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą. Szczegóły wyjazdu zostaną przesłane w mailu po zapisaniu się na warsztat.

Do zobaczenia :)

Marek Ruczko