JOGA KUNDALINI - warsztat w Harmonium Studio

KUNDALINI-GONG-TRANCE-HEALING - gościnny warszat w Harmonium Studio
 
Zapraszamy na gościnne warsztaty jogi kundalini z Andrzejem Swamim Davidsonem z Niemiec w Harmonium Studio.
 
Podczas naszych warsztatów jogi zostaniemy wprowadzeni w głębokie procesy samopoznania, uzdrawiania i odpuszczania dzięki ćwiczeniom i medytacjom jogi Kundalini.
Podniesiemy naszą wewnętrzną moc (Kundalini Shakti), a tym samym nasze własne wibracje, aby stać się szczęśliwszymi, bardziej odpornymi na stres, zdrowszymi i bardziej pogodnymi.
 
Praktykując medytację razem, pogłębimy naszą praktykę jogi, aby umożliwić bardzo szczególne i intensywne doświadczenie Wewnętrznej Mocy (Kundalini), dlatego intensywność wspólnej medytacji jest tak nieoceniona. Pozwala nam ona dostrzec i zrozumieć rzeczy, które zwykle pomijamy w zabieganym życiu i być bardziej akceptującymi siebie i innych. Jako ludzie jesteśmy istotami pozostającymi ze sobą w relacji. Kiedy budzimy się do tego doświadczenia, wgląd, jasność, łatwość i radość wpływają na nasze relacje z innymi.
 
Podczas tego warsztatu będziemy medytować razem, w pełni połączeni i prawdziwie medytujący. Będziemy kultywować uważność, spokojną i dynamiczną koncentrację, intonowanie mantr, dociekliwy umysł, energię i inne medytacyjne cechy.
Medytacje w kąpieli gongowej i wiele ćwiczeń partnerskich są również częścią naszych warsztatów.
Podczas tego warsztatu jogi zostaną przećwiczone i zbadane ćwiczenia z Kundalini Jogi, a także krótkie sekwencje Vinyasa Flow / Hatha jako rozgrzewka.
To także wspaniała okazja do wzmocnienia "wewnętrznego światła" i wspólnego świętowania.
 
Prowadzący: Andrzej Swami Davidson, Kolonia/Niemcy
Warsztat w języku polskim.
 
Kiedy: 3.08.2024, godz. 9.30-12.30 (w trakcie przerwa na herbatę)
 
Miejsce: HARMONIUM Studio Rozwoju Człowieka w Olsztynie
Al. Piłsudskiego 54 w Olsztynie
 
Koszt udziału: 140 zł
 
ZAPISY:
Ilość miejsc ograniczona: 12 osób.
 
Miejsce gwarantuje wpłata zaliczki 50 zł na konto:
HARMONIUM Marek Ruczko
- nr konta (mBank): 88 1140 2004 0000 3002 7587 6867
lub
- Blikiem: + 48 601 382 112
 
Pozostała część kwoty płatna gotówką w dniu warsztatu.
 
Warunki uczestnictwa:
1. Zaliczka jest bezzwrotna w przypadku braku obecności na warsztacie.
2. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatu, jeśli nie zbierze się minimalna ilość uczestników. W takim przypadku opłata jest zwracana w całości.
3. Prosimy o zabranie ze sobą maty.
 
O prowadzącym:
Mam na imię Andrzej (pseudonim: Swami Davidson), a moje motto to:
"Bądź zdeterminowany, bądź odważny, bądź miłością ... i co najważniejsze śmiej się" ..." .
Od 16 roku życia studiuję jogę, zen, buddyzm tybetański i taoizm.
Po aktywacji Kundalini w sierpniu 2006 roku, znalazłem inne narzędzia ważne dla mojego osobistego rozwoju, takie jak Kundalini Joga i różne systemy Reiki, a później Sat Nam Rasayan - medytacyjną sztukę uzdrawiania z Jogi.
Moim pragnieniem jest przyczynić się do wzrostu energii w procesie transformacji i cieszę się, że mogę pomóc ci podnieść własne wibracje.
W tym celu oferuję kursy i warsztaty jogi w Köln/Germany i na Festiwalach Jogi, na których praktykujemy Vinyasa Flow i Kundalini Jogę - znaną również jako "Joga Świadomości".
Moim celem jest motywowanie i towarzyszenie ludziom w prowadzeniu życia płynącego z mądrego serca. Wierzę, że w społeczności, w której spotykamy się z miłością, współczuciem, radością i pokojem serca, możemy doświadczyć głębokiego szczęścia i wnieść potężny wkład w uzdrowienie świata.
To moja decyzja, jak się czuję.
A dziś wybieram bycie szczęśliwym.