joga

••• JOGA DLA ZDROWIA, ŚWIADOMOŚCI i HARMONII •••

 

Proponowane przez studio zajęcia jogi to zestaw ćwiczeń fizycznych oraz technik relaksacyjnych, który służy obniżaniu napięć w ciele, poprawie elastyczności, wytrzymałości oraz siły mięśni. Ćwiczenia pozytywnie wpływają także na kręgosłup i postawę całego ciała. Regularna praktyka jogi wycisza, relaksuje oraz zwiększa odporność na stres.

Zajęcia skierowane są do osób dorosłych bez ograniczeń wiekowych; zarówno początkujących jak i posiadających już pewne doświadczenie. Dostosowane są do poziomu grupy z akcentem na indywidualne podejście do ćwiczących. Regularne spotkania prowadzone są przez wykwalifikowanego instruktora, w kameralnej grupie oraz w przyjaznej atmosferze.

Prowadzenie: Marek Ruczko

♦ ZAJĘCIA STACJONARNE - na zajęciach obowiązują własne maty! Więcej szczegółów: GRAFIKCENNIK

♦ ZDROWY KRĘGOSŁUP - pakiet ngaranych sesji ONLINE. Szczegóły TUTAJ.

 

Uwaga!!! NA WSZYSTKIE ZAJĘCIA WYMAGANE SĄ ZAPISY: , 601 382 112.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W sprawie wolnych miejsc na zajęciach prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Pierwszeństwo udziału w zajęciach mają osoby z wykupionym karnetem (8 zajęć w miesiącu).

 

KAMERALNE GRUPY ••• INDYWIDUALNE PODEJŚCIE ••• WYKWALIFIKOWANY PROWADZĄCY

 

W naszym studio prowadzimy:

            - dla początkujących

            - praktykujących na poziomie podstawowym (1 i 2 i ogólny)

            - poranne (poziom ogólny)

W Harmonium stawiamy na kameralność grup oraz indywidualne podejście do praktyki jogi, dlatego proponujemy podział zajęć na poziomy, które tworzą bezpieczne i optymalne warunki dla każdego uczestnika oraz całej grupy. Ze względu na proces praktyki, podział ten jest elastyczny, dlatego przed dokonaniem wyboru poziomu warto skonsultować się z prowadzącym i podjąć wspólną decyzję dotyczącą uczestnictwa w wybranych zajęciach.

Uwaga: Proponowany podział jest wewnętrzną strukturą Studia Harmonium i nie jest analogiczny do poziomów praktyki jogi w innych miejscach.

POZIOM POCZĄTKUJĄCY
Nauka praktyki jogi od samych podstaw - w spokojnym tempie, z uwagą na szczegóły i bezpieczeństwo praktyki.
Dla osób mających pierwszy raz styczność z jogą oraz chcących sprawdzić czy ten rodzaj aktywności jest dla nich odpowiedni.
Zajęcia 60 minutowe.
 
POZIOM 1
Poziom podstawowy – o umiarkowanej intensywności, z akcentem na większą ilość szczegółów oraz uważność w praktyce.
Dla osób praktykujących od co najmniej pół roku; osób, które uczestniczyły już w zajęciach dla początkujących lub powracających do praktyki po dłuższej przerwie.
Zajęcia 90 minutowe.
 
POZIOM 2
Poziom podstawowy  - o umiarkowanej i zwiększonej intensywności, z szerszym kontekstem praktyki oraz akcentem na pogłębianie indywidualnego poszukiwania i rozumienia praktyki jogi.
Dla osób praktykujących powyżej roku.
Zajęcia 90 minutowe.
 
POZIOM OGÓLNY
Pozoiom ogólny - o umiarkowanej i zwiększonej intensywności, dla osób praktykujących i początkujących. Praktyka, której celem jest regularne i łagodne dbanie o własne zdrowie i dobre sampoczucie.
Zajęcia 90 minutowe.
 
ZAJĘCIA PORANNE
Zajęcia te mają na celu delikatną i spokojną praktykę przygotowującą na dobry dzień, dlatego mogą w nich uczestniczyć osoby na wszystkich proponowanych w studio poziomach.
Zajęcia 60 minutowe.
 
ZAJĘCIA INDYWIDUALNE
Sesje dostosowane do indywidualnych potrzeb uczestnika - skoncentrowane wokół określonego zagadnienia, problemu czy celu ustalanego wspólnie z prowadzącym. Skierowane zarówno do osób z doświadczeniem jak i bez doświadczenia w praktyce jogi.
 
POGŁĘBIONA PRAKTYKA JOGI
Cykliczne sesje, których celem jest głębsze doświadczenie oraz rozumienie wybranych aspektów praktyki jogi na poziomie podstawowym: grupy asan, sposobów i intensywności praktyki, wewnętrznego wymiaru jogi czy budowania własnej praktyki. Więcej informacji o konkretnej sesji w aktualnościach.
Dla osób mających już styczność z jogą na poziomie początkującym i podstawowym.
Zajęcia 3 godzinne.
 
Zapraszamy serdecznie!