PROSTA JOGA ONLINE

Zapraszamy do skorzystania z nagranego w wysokiej jakości letniego pakietu sesji online "PROSTA JOGA - dla zdrowego kręgosłupa i dobrego samopoczucia" z Harmonium Studio.
 
Oferowany pakiet to cykl ponad czterdziestu łagodnych sesji poprawiających ogólną sprawność kręgosłupa i całego ciała. Obejmuje ćwiczenia rozluźniające, mobilizujące, wzmacniające, równoważące i rozciągające grupy mięśniowe. Ćwiczenia te kształtują zdrowe nawyki ruchowe oraz poprawiają kondycję kręgosłupa i innych części ciała, które przy siedzącym lub stojącym trybie pracy i życia ulegają zdecydowanemu osłabieniu lub zesztywnieniu. Zdrowy ruch i oddech wpływają na Twoje dobre samopoczucie poprawiając jakość Twojego życia i funkcjonowania. Zapraszamy do uważnej i owocnej praktyki z doświadczonym nauczycielem Markiem Ruczko.

 

Ilość dostępnych sesji: 42.

Czas trwania każdej sesji: 45 minut.

Dostępna ilość odtworzeń każdej sesji: bez limitu.

Okres dostępu: 1.07-31.08.2024.

Koszt dostępu: tylko 140 zł za cały okres.

Uwaga: Dostęp do pakietu będzie aktywny do 31.08.2024 niezależnie od daty zakupu dostępu.

Przykładową sesję możesz bezpłatnie obejrzeć na otwartym kanale You Tube:

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opinie uczestników:

"42 przemiłe spotkania, prowadzone w rytmie maksymalnej uważności. 40-50 minut stanowi krótki cykl ćwiczeń, który odbiorca może wybrać spośród sesji bardziej i mniej intensywnych, dopasować do własnych potrzeb względem chęci wzmocnienia, rozluźnienia czy po prostu zaopiekowania się problematycznym obszarem swojego ciała. Materiał niezwykle profesjonalny, przygotowany nie tylko dla osób zaawansowanych w technikach pracy z ciałem, ale też dla tych zmagających się z bólem czy dysfunkcjami kręgosłupa. Wspaniale spędzony czas w poczucia zrobienia czegoś dobrego dla swojego ciała i zdrowia."  Alicja

"Bardzo serdecznie polecam jogę u Marka Ruczko w Harmonium Studio. Niesamowite, profesjonalne prowadzenie z uważnością i w pełnej akceptacji. Świetne podpowiedzi, delikatne sugestie prowadzącego pozwalają na to, aby samemu odkrywać możliwości swojego ciała, nie spieszyć się a doświadczać. Asany często przeplatane są różnymi ciekawymi praktykami: m.in. oddechowymi, uważnościowymi czy relaksacyjnymi. Ciało uelastycznia się a umysł uspokaja - dochodzi się do pewnego rodzaju równowagi, która bardzo korzystnie wpływa na funkcjonowanie w życiu codziennym - polecam z całego serca. ❤️"  Gosia 

 

Kupując dostęp do letniego pakietu WSPIERASZ DZIAŁALNOŚĆ NASZEGO STUDIA HARMONUM. DZIĘKUJEMY!

 

JAK ZDOBYĆ DOSTĘP DO PAKIETU I SWOJEGO ZDROWIA:

1. Dokonaj OPŁATY:

Dane do przelewu:

HARMONIUM Marek Ruczko

kwota: 140 zł

tytuł przelewu: Letni pakiet - podaj swój adres e-mail

Uwaga: Jeśli potrzebujesz faktury - podaj swoje dane przed dokonaniem przelewu na adres:

2. Po zaksięgowaniu opłaty otrzymasz na podany w tytule przelewu adres e-mail LINK i HASŁO dostępu do sesji na platformie Vimeo.

Sesje możesz odtwarzać bez konieczności zakładania konta.

Jeśli nie widzisz od nas maila - sprawdź folder spamu.

Hasło będzie aktywne do 31.08.2024 niezależnie od daty zakupu dostępu.

 

W razie pytań służę pomocą.

Marek Ruczko

tel. 601 382 112

 

Ważne: Sesje mają charakter edukacyjny - nie pełnią funkcji fizjoterapeutycznej czy rehabilitacyjnej. Ćwiczenia wykonuj zawsze z uważnością na swoje potrzeby, możliwości oraz ograniczenia. W razie wątpliwości skontaktuj się z prowadzącym lub specjalistą. Prowadzący nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje powstałe na skutek praktyki proponowanych ćwiczeń. Życzymy uważnej i owocnej praktyki.